Hakkımızda

Firmamız hakkında bilgiler

Seyitoğulları İnşaat

Saitoğulları İnşaat faaliyetlerine 1997 yılında başlamış olup prensipli ve tecrübeli kadrosuyla kısa sürede sektörde lider konuma gelmiştir.
Bugüne kadar taahhüt ettiği işleri süratli ve en kaliteli şekilde bitirerek, farklılığı ve kaliteyi sizlere sunmuştur.
İnsana, doğaya ve çevreye gösterdiği saygı ve özenle her zaman topluma en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

Firmamızın devamlı genişleyen makine parkı, donanımlı personeli ve teknolojisiyle, yüksek kalitede profesyonel çalışmalar, güvenirlik, insan ve çevreye saygı prensiplerinden taviz vermeden disiplinli bir şekilde sektörün lideri olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

 Geciken İş En Pahalı İş’tir.

 

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Misyonumuz

17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak inşaat-taahhüt ve yatırımcı kimliğiyle büyümek.
Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.
Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Saitoğulları İnşaat, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsenmektedir. Bu doğrultuda;

 • Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir.
 • Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
 • Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.
 • Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.
 • Müşterilerine istediği şartları ve yasal mevzuat şartlarını sağlayan, hep aynı kalitede ürünleri ürettiğinin güvencesini verir ve sistemi etkin bir şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini artırır.

 

İş güvenliği ve çalışanlarının sağlığı, firmamızın vazgeçilmez önceliğidir. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kaybı en aza indirmeyi öncelikli hedefi olarak benimseyen Saitoğulları İnşaat, bu doğrultuda;

 • Yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını önlemek için her türlü önlemi alır, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yönetimini ve İSG Performansını sürekli geliştirir.
 • İSG konuları ile ilgili olarak yürürlükteki yasal İSG mevzuatına ve üyesi olduğu kuruluşların diğer şartlarına uyar. Çalışanlara İSG eğitimi verilmesi ve çalışma alanlarında bunlara uyulmasını etkin bir şekilde denetler.
 • Çalışan tüm personelin bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmasını sağlamak için gerekli duyuruları yapar, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yürütür.
 • İSG politikasının çalışanlarına uygun olması ve uygun olarak kalmasını temin etmek üzere politikasını sürekli olarak gözden geçirir.
 • Faaliyetleri sırasında tüm çalışanlarını ve faaliyetlerinden etkilenebilecek diğer kişileri, iş ile ilgili yaralanma ve hastalıklardan korur.
 • Çalışanlarıyla ilgili olarak kendisinin ve diğer şahısların canına, malına ve mülküne zarar vermemek için tehlikeyi daha başlangıç aşamasında kontrol edip sürekli izleyerek gerekli düzenlemeleri yapar ve uygulama aşamasında mümkün olan her türlü korumayı sağlar.

 

Saitoğulları İnşaat, çevre politikasında çalışanlarının ve diğer tüm sosyal paydaşlarının yaşam kalitesini koruyan ve artıran bir yaklaşımı benimsemekte; faaliyetlerinin çevreye verebileceği zararları en aza indirgemek için çalışmalarını aşağıda belirlenen ilkeler doğrultusunda şekillendirmektedir.
Bu doğrultuda firmamız;

 • Çalışmalarının çevre üzerindeki etkisini tespit eder ve olumsuz etkileri en aza indirecek her türlü önlemi alır.
 • Çalışmaları için gerekli enerji ve doğal kaynakları en etkin şekilde kullanır; israfı önlemek için gerekli önlemleri alır.
 • Çalışmalarının sonunda meydana gelen atıkları kontrol altında tutar; hava, su ve toprağın kirlenmesini önlemek için gerekli önlemleri alır ve bunları sürekli geliştirir.
 • Yaptığı iş, sunduğu hizmet ve ürettiği ürünlerde çevre ile ilgili yürürlükteki yasal mevzuatın ve üyesi olduğu kuruluşların diğer şartlarını yerine getirir.
 • Çevre ile ilgili tüm çalışmalarının, oluşturduğu politikalar doğrultusunda yapılmasını ve bunun sürekliliğini sağlar.
 • Kendisinin ve diğer şahısların canına, malına ve mülküne zarar vermemek için çevreye vereceği zararlı bir etki söz konusu olursa tehlikeyi daha başlangıç aşamasında kontrol edip, sürekli izleyerek gerekli düzenlemeleri yapar ve uygulama aşamasında mümkün olan her türlü korumayı sağlar.
 • Çalışmalarının, kamu yararına ve kamu erişimine açık olmasını sağlar.

Saitoğulları İnşaat - Her türlü inşaat işlerinizde yanınızda. www.saitogullariinsaat.com

Menu